Новини профспілкових організацій


Разом підкоряємо вершини

В Любашівській об’єднаній організації Профспілки 30-тій річниці незалежності України присвятили поїздку до Прикарпаття з підйомом на найвищу гору України – Говерлу (висота 2061 м).

 09.08.21


«Педагогічна надія Біляївської громади — 2021»

У фестивалі Педагогічна надія-2021 взяли участь 12 учасниць – молоді педагоги майже з усіх навчальних закладів Біляївської громади. Захід відбувся за ініціативи об’єднаної організації Профспілки та управління освіти Біляївської міської ради.

 26.05.21


Онлайн-нарада профспілкових активістів Болградщини

27 квітня Болградська об’єднана організація Профспілки провела онлайн-нараду голів первинних профспілкових організацій закладів загальної освіти. Голови первинок зустрілися на платформі Zoom з метою оперативного вирішення поточних питань.

 28.04.21


Позачергову конференцію проведено в режимі онлайн

30 березня 2021 року відбулася ХХІ позачергова конференція Миколаївської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України у режимі відео конференції ZOOM. Головними питаннями порядку денного конференції були винесені питання перейменування районної організації Профспілки в об’єднану організацію та обрання заступників голови об’єднаної організації Профспілки.

 31.03.21


«Курилівські мої острови…»

   Сільська школа – це осередок тепла і культури. Працівники Молодіжненської школи жартома називають своє місце роботи «рукавичкою». У 2021 році виповнюється 20 років від того дня, як в наш педагогічний колектив влилася вчителька зарубіжної літератури Курило Тетяна Севастянівна.

 26.03.21


Оздоровлення та відпочинок колективу ОНАХТ

Одеська національна академія харчових технологій завжди славилася своїми традиціями та новаціями. Одна з них — це зимове оздоровлення студентів і працівників на туристичній базі "Екстрим», що є філією кафедри фізичної культури та спорту нашої академії і розташована в мальовничому селищі Жденієво Закарпатської області. 

 17.02.21


Снег, лыжи, хорошее настроение: бесплатная поездка в Березовку

 Зима – это не только мороз и холод, но и прекрасная возможность весело и с пользой провести время на свежем воздухе, чтобы поиграть в снежки, покататься на лыжах, сноубордах и «плюшках».

 04.02.21


Семінар профспілкових лідерів ДНЗ

19 жовтня 2016 року президія Білгород-Дністровського райкому Профспілки працівників освіти і науки України на базі ДНЗ «Червона квіточка» с. Салгани провела семінар голів первинних профспілкових організацій дошкільних навчальних закладів.

 25.10.16


ПРОФІ Fest: від кваліфікованих робітників до майстрів своєї справи

 21 червня 2016 року в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» в рамках соціального благодійного проекту від секції «Intercoiffure Україна» відбувся яскравий захід — ПРОФІ Fest.

 30.06.16


Новая элита Украины обновит и возродит могущество нашего государства

24 июня 2016г. состоялось торжественное вручение дипломов выпускникам Национального университета «Одесская юридическая академия». Поздравить их пришли народные депутаты, руководство города во главе с мэром Геннадием Трухановым, председатель областной организации Профсоюза работников образования и науки Дубовик Нина Александровна, представители многих общественных организаций города.

 27.06.16© 2014 Профспілка працівників освіти і науки