Змагалися освітяни м.Білгород-Дністровського

13.06.23

Традиційно раз на два роки спілчани Білгород-Дністровської міської організації Профспілки працівників освіти і науки долучаються до участі в міський Спартакіаді серед працівників закладів освіти міста. Цей рік не став винятком.

Не дивлячись на воєнний стан, 132 члени Профспілки із 11 команд протягом чотирьох днів змагались за перемогу з різних видів спорту. Відкриття Спартакіади почалося зі змагань із настільного тенісу. Кращими стали команди: І – місце ЗЗСО № 7; ІІ – місце ЗЗСО №6; ІІІ – місце Початкова школа ім. С. О. Морозової.

5 червня 2023р., на другий день Спартакіади, зустрілися шахісти. За підсумками змагань І місце посіли Тетяна Дімброва та Юрій Байло (ЗЗСО№6); ІІ місце – Галина Мінюрова (початкова школа і. С.О. Морозової) та Денис Наконечний (ЗЗСО№3); ІІІ місце – Андрій Лопарьов (ЗЗСО№5) та Лілія Василенко (ЗЗСО№4).

У змаганнях із шашок в призери вийшли команди: І – ЗЗСО№2; ІІ – КЗ «Білгород-Дністровська спеціальна школа Одеської обласної ради», ІІІ – початкова школа ім. С.О.Морозової.

8 червня всі учасники команд зібралися на фінальні змагання. Кращими в штрафних кидках у кільце стали команди: І – місце ЗДО(ясла-садок) №2 «Буратіно»; ІІ – КУ «Білгород-Дністровський інклюзивно-ресурсний центр»; ІІІ – ЗЗСО №7.

Головною вирішальною інтригою у визначенні переможців у Спартакіаді є змагання з волейболу, в них перемогу здобули команди: І місце – ЗЗСО№7; ІІ – ЗЗСО №6; ІІІ – початкова школа ім. С.О.Морозової.

У підсумку всіх здобутих перемог І місце в Спартакіаді посіла команда ЗЗСО №7; ІІ місце – ЗЗСО №6; ІІІ місце – команда КЗ «Білгород-Дністровська спеціальна школа Одеської обласної ради».

Вітаємо переможців. Бажаємо гарного літнього відпочинку!