04.06.24
3 червня 2024 року відбувся семінар голів первинних профспілкових організацій закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти, присвячений звітно-виборчій кампанії у Профспілці працівників освіти і науки України. Захід проходив у змішаному режимі: очно в залі засідань Одеського національного технологічного університету та онлайн на платформі Zoom.
Відкрила семінар Любов Корнійчук, голова Одеської обласної організації Профспілки, яка поінформувала присутніх про особливості проведення звітів і виборів в умовах воєнного стану, наголосила на необхідності якісної підготовки інформації про роботу та досягнення профспілкових органів за звітний період, а також вручила профспілкові нагороди спілчанам.
Основним спікером з питання підготовки і проведення звітів і виборів у первинних профспілкових організаціях вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти виступив заступник голови Одеської обласної організації Профспілки Дмитро Скрипніченко.
Голова секції вищої школи Тетяна Корольова озвучила нагальні проблеми вступної кампанії в закладах вищої освіти та їх реорганізації.
Головний бухгалтер обласної організації Тетяна Кузнецова звернула увагу керівників ППО на терміни та недоліки в складанні фінансових звітів.
Учасники семінару отримали відповіді на запитання та обмінялися досвідом
© 2014 Профспілка працівників освіти і науки