20.02.23
16 лютого пройшов семінар голів первинних профспілкових організацій закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти Болградської об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
На засіданні були розглянуті такі питання:
1) Фінансування освіти у 2023 році. Питання освітньої субвенції-2023
2) Основні зміни в трудовому законодавстві з 1 січня 2023 року
3) Атестація педагогічних працівників
4) Соціальне страхування-2023
5) Про викладацьку діяльність
6) Оздоровлення-2023
7) Різне
Голова Болградської об'єднаної організації Профспілки Юлія Фощан підбила підсумки за минулий рік.
Юлія Валентинівна розкрила одне з гострих питань збереження єдності Профспілки. Вона у своїй доповіді показала, як Профспілка протягом кількох років відстоює свою єдність в навчальних закладах Болградського району, і якими методами вдається зберегти соціальне партнерство з усіма керівними ланками.
Також учасниками семінару ухвалено ряд рішень, спрямованих на підтримку трудових колективів. Це й оздоровлення працівників, і відпочинок та проведення заходів для дітей, фізкультурно-спортивні заходи та ще багато інших заходів, враховуючи умови воєнного часу.
Засідання було інформаційно насиченим, змістовно наповненим.
Ольга Мокан,
заступник голови Болградської об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України
© 2014 Профспілка працівників освіти і науки