Зміни до Положення про освітній округ

 03.05.17


Для належної організації роботи опорних закладів та розширення можливості органів місцевого самоврядування щодо їх створення Уряд вніс зміни до Положення про освітній округ. Зокрема, щодо забезпечення організованого підвезення учнів (вихованців) та педагогічних працівників як альтернативи для створення філій у сільській місцевості, де було ліквідовано загальноосвітні навчальні заклади. При цьому організація підвезення здійснюватиметься з урахуванням потреб осіб з інвалідністю (у тому числі тих, які пересуваються на кріслах колісних).

Крім цього, визначено можливість філії виконувати функції дошкільного підрозділу навчально-виховного комплексу.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 квітня 2017 р. № 289

Про внесення змін до пункту 2  Положення про освітній округ

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до пункту 2 Положення про освітній округ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 777 (Офіційний вісник України, 2010 p., № 65, ст. 2290; 2016 p., № 16, ст. 626, № 71, ст. 2379), такі зміни:

перше речення абзацу другого викласти в такій редакції:

 “Опорний заклад є юридичною особою, має рахунки в органах Казначейства, самостійний баланс, штамп, печатку і у своєму складі філії та (або) здійснює з урахуванням потреб осіб з інвалідністю (у тому числі тих, що пересуваються на кріслах колісних) організоване підвезення учнів (вихованців) (не менше ніж з трьох селищ, сіл, в яких ліквідовано загальноосвітні навчальні заклади або припинено (зупинено) їх діяльність) і педагогічних працівників (у разі потреби) до опорного закладу і до місця проживання.”;

друге речення абзацу третього викласти в такій редакції:

 “Філія виконує функції початкової школи, а також за рішенням засновника —функції основної школи, дошкільного підрозділу навчально-виховного комплексу”.

 

Прем’єр-міністр України                                                          В. ГРОЙСМАН© 2014 Профспілка працівників освіти і науки