Новини


Лікарняні сумісникам: що важливо знати

В Пенсійному фонді роз’яснили, що суміснику не оплачують лікарняний, якщо його вже оплатили на основному місці роботи. Але існують й виключення, про які далі піде мова.

 03.02.23


Змінені правила отримання компенсації роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Уряд змінив програму виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Як заявила Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко, «Цього року ми збільшили в 5 разів фінансування програми сприяння працевлаштуванню внутрішніх переселенців, які зареєструвалися як безробітні».

 02.02.23


В яких випадках для призначення пенсії знадобиться довідка про зарплату

Пенсійний Фонд України надав роз’яснення, в яких випадках необхідно надавати довідку про заробіток, а в яких людина зможе це зробити за власним бажанням.

 02.02.23


Визначили пріоритети та напрями роботи на поточний рік

27 січня 2023 року відбулося перше в цьому році онлайн засідання секції освіти комітету Одеської обласної організації Профспілки. 

 30.01.23


Про право працівників закладів освіти займатися викладацькою діяльністю в своєму закладі освіти: роз'яснення МОН

Міністерство освіти і науки України надало роз'яснення щодо права працівників закладів освіти займатися викладацькою діяльністю в своєму закладі освіти. 

 30.01.23


Відпустка без збереження заробітної плати входить до стажу роботи: роз’яснення Держпраці

Державна служба України з питань праці роз’яснює, що входить до стажу роботи, який дає право на щорічну основну відпустку відповідно до ст. 9 Закону України «Про відпустки». 

 24.01.23


Розміри штрафів за порушення законодавства про працю в 2023 році

Згідно з КЗпП України розміри стягнення встановлюються відповідно до чинного розміру мінімальної заробітної плати. Якими будуть штрафи за порушення законодавства про працю в 2023 році?

 19.01.23


Сертифікація вчителів розпочнеться 30 січня

Міністерство освіти і науки України повідомило про дати реєстрації учителів початкової школи, а також викладачів української мови та математики для сертифікації у 2023 році. Терміни затверджені в наказі МОН №35 від 16 січня 2023 року.

 19.01.23


Новації 2023 року: що запроваджується з січня

Розглянемо основні зміни, які запроваджуються в поточному місяці та безпосередньо стосуються оплати праці.

 10.01.23


Облік робочого часу в 2023 році

У зв’язку з діючим воєнним станом збільшується кількість робочих годин. На допомогу у складанні табелю обліку робочого часу публікуємо інформацію про норми 2023 року.

 10.01.23© 2014 Профспілка працівників освіти і науки