Всеукраїнська акція протесту

 18.10.18


17 жовтня 2018 року в м. Києві відбулася Всеукраїнська акція протесту, в якій взяли участь більше 10000 спілчан з усієї України, в тому числі представники нашої обласної організації Профспілки.

            Після закінчення акції протесту делегація уповноважених представників від профспілкового віче провела в Кабінеті Міністрів України зустріч з Віце-прем’єр-міністром України, Головою НТСЕР Павлом Розенком. В обговоренні профспілкових вимог також взяли участь міністр соціальної політики України Андрій Рева, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, в.о міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, керівники департаментів міністерств різних секторів економіки.

           Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий окреслив консолідовані вимоги ФПУ, які щойно були одноголосно ухвалені учасниками Всеукраїнської акції протесту, а також передав пакет галузевих вимог, пропозицій, звернень та листів трудових колективів.

           Під час зустрічі Голова ФПУ наполіг на проведенні в період розгляду і доопрацювання Урядом проекту Держбюджету на 2019 рік зустрічі керівників Всеукраїнських галузевих організацій та територіальних профоб’єднань особисто з Главою Уряду для врахування профспілкових пропозиції в головному фінансовому документі країни і реагування на передані на цій зустрічі профспілкові вимоги.

 

 © 2014 Профспілка працівників освіти і науки