Висловлюємо щире співчуття

 04.11.19


 

         3 листопада 2019 року пішла з життя колишня голова Захарівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Маковська Ольга Василівна.

         Всі 45 років своєї трудової діяльності Ольга Василівна присвятила освітянській та профспілковій діяльності. Працювала вчителем, організатором позакласної роботи. У 2009 році Ольга Василівна була обрана головою Фрунзівської районної організації Профспілки, в подальшому Захарівської.

         Чуйна, відкрита для спілкування, вона протягом 10 років допомагала своїм спілчанам, відстоювала та захищала їхні права й інтереси.

         Ми завжди будемо пам'ятати Ольгу Василівну, як людину принципову, вимогливу, вольову та чесну, яку всі поважали за професійність і доброзичливість. Їй завжди були притаманні висока інтелігентність, принциповість, прагнення якомога більше зробити для людей.

         Президія Одеського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, голови територіальних організацій Профспілки, весь профактив обласної організації глибоко сумують з приводу смерті Маковської Ольги Василівни, висловлюють щирі співчуття рідним та близьким.

Світла та добра пам’ять про Ольгу Василівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав.© 2014 Профспілка працівників освіти і науки