Триває офлайн-навчання профактиву

 19.09.22


Комітет Одеської обласної організації Профспілки продовжує серію навчальних заходів для профспілкового активу. 15 вересня відбувся семінар голів та профактиву первинних профспілкових організацій працівників та об’єднаних закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти. Тема навчального заходу – «Про стан фінансового забезпечення трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників в умовах воєнного стану».

Семінар пройшов в очному режимі в Одеському будинку профспілок. Захід відкрила голова Одеської обласної організації Профспілки Любов Корнійчук.

 

На семінарі виступила начальник планово-фінансового відділу Одеського національного технологічного університету Ірина Осіпова. Вона розповіла про особливості фінансового забезпечення оплати праці працівників в умовах воєнного стану.

Захід продовжився виступом юрисконсульта комітету Одеської обласної організації Профспілки Роксолани Московчук, яка проінформувала про зміни до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин.

 

 

Голова секції вищої школи комітету Одеської обласної організації Профспілки Тетяна Корольова надала рекомендації, як має здійснюватися організація навчального процесу в закладах освіти та захист прав членів Профспілки в умовах воєнного стану. А завідувач відділу соціально-економічного захисту працівників Валентина Подгорець надала інформацію про дію окремих положень колективного договору в умовах воєнного стану щодо захисту прав працівників.

 

 

 

 

Після завершення семінару учасники змогли обмінятися досвідом роботи та отримати в доповідачів відповіді на свої запитання.

 

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України© 2014 Профспілка працівників освіти і науки