Свято освітянських талантів

 20.08.18


Два дні, 14 та 15 серпня 2018 року,  в саду Одеського будинку вчених лунала музика та співи. Це свої неабиякі творчі таланти демонстрували учасники обласного конкурсу самодіяльної художньої творчості серед працівників закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти. Організаторами цього заходу є Департамент освіти і науки Одеської ОДА та Одеський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України.

           Освітяни співали і танцювали, показували міні-спектаклі, декламували власні вірші, демонстрували роботи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

           Оцінювало майстерність конкурсантів компетентне журі в складі викладачів Південноукраїнського національного педагогічного університету.

           Традиційно найбільше учасників було представлено у вокально-хоровому жанрі та декоративно-прикладному мистецтві, дещо збільшилась кількість театральних колективів.

         Варто відзначити, що конкурс проходив у дуже приязній обстановці, освітяни не шкодували оплесків не лише для своїх колег, а й для суперників.   

           На підставі висновків журі обласного конкурсу  самодіяльної художньої творчості дипломами Департаменту освіти і науки Одеської ОДА та Одеського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України і грошовими преміями нагороджені колективи та окремі виконавці, які посіли призові місця.

 

Абсолютними переможцями (І місце) у вокально-хоровому жанрі  стали:

- в категорії «хори» — хор «Джерело», Ізмаїльський район; 

- в категорії «вокальні ансамблі» — тріо «Савра», Савранський район; 

- в категорії «солісти» — Богданова-Цонкова Софія Іванівна, Ренійський район.

           Переможцями також визнані:

 - інструментальний жанр —  Влаєв Павло Дем’янович, Київський район м. Одеси;

- хореографічний жанр – колектив «Дівчата», Овідіопольський район;

- театральний жанр — колектив «Перлина» Овідіопольський район; 

- авторське виконання власних творів – Таран Надія Юріївна, Овідіопольський район;

 - образотворче мистецтво – Рекова Жанна Вікторівна, м. Южне;

- декоративно-прикладне мистецтво — Космикова Марія Андріївна, Овідіопольський район.

 

Вітаємо переможців і призерів з нагородами! Бажаємо всім учасникам нових мистецьких проектів, щоб творче натхнення ніколи не полишало вас!

 

 

      

 

 

 

 © 2014 Профспілка працівників освіти і науки