Свято для освітян в українському театрі

 30.09.21


29 вересня в Одесі пройшло урочисте святкування Дня працівників освіти. Захід проходив в Українському драматичному театрі ім. В.Василька.

До урочистого святкування були запрошені вчителі, викладачі, керівники закладів освіти та начальники відділів освіти, а також голови профспілкових організацій різних рівнів.

Освітян вітали голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, міський голова Геннадій Труханов. У своїх виступах вони відзначали найкращі заклади Одещини, висловлювали подяку видатним працівникам освіти області, згадували про відомі вчительські династії. Представники влади акцентували увагу й на визначних подіях в освітній галузі, що сталися протягом останнього року: дію програми «Велике будівництво», купівлю нових шкільних автобусів, запровадження нової програми шкільного харчування.

 

 

На урочистій частині були вручені нагороди: нагрудні знаки «Відмінник освіти України», Почесні грамоти Одеської облдержадміністрації та Одеської міської ради, відзнаки Одеської обласної ради, цінні подарунки тощо.

 

 

 

Зі святом освітян привітала голова Одеської обласної організації Профспілки Любов Корнійчук. Вона побажала всім успіхів у роботі та творчого натхнення.

 

Обласна організація Профспілки також зробила освітянам подарунок до професійного свята – оплатила всім учасникам квитки на виставу «Кайдаші», якою завершилася урочиста частина заходу. Всі залишилися задоволені святом, яке стало гарним початком для низки заходів з нагоди Дня працівників освіти.

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України© 2014 Профспілка працівників освіти і науки