Семінар голів територіальних організацій Профспілки, первинних профспілкових організацій закладів вищої та професійно-технічної освіти

 01.11.19


31 жовтня 2019 року відбувся семінар для голів територіальних, первинних організацій Профспілки працівників освіти і науки України. Тема семінару «Підготовка і проведення звітно-виборчої конференції територіальної організації Профспілки, первинної профспілкової організації закладу вищої освіти».

Відкрила семінар Ніна Олександрівна Дубовик, голова Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, яка акцентувала увагу присутніх на відкритість та прозорість проведення конференцій, дотримання відповідних статей Статуту Профспілки працівників освіти і науки України.

Корнійчук Любов Терентіївна, заступник голови обласної організації Профспілки, ретельно розповіла про зміни в Інструкції з проведення звітів і виборів у Профспілці працівників освіти і науки України, акцентувала увагу на деяких практичних та методичних рекомендацій з проведення звітів і виборів, дотриманням правил ведення конференції, вибору лічильної комісії, проведення голосування (таємне чи відкрите), правильність оформлення протоколу конференції, дотримання строків подачі необхідних документів до обкому Профспілки. Інформація супроводжувалася відео презентацією, за допомогою якої присутні наглядно отримували відповіді на важливі запитання.

Про порядок реєстрації змін про керівника організації та керівний виборний орган доповів заступник голови Одеської обласної організації Профспілки Щедров Ігор Миколайович. Роз’яснив якими правами та статтями Статуту потрібно користуватися при проведенні реєстрації.

          Особистим досвідом щодо підготовки звіту ревізійної комісії поділилася Ольга Василівна Циганкова, член ревкомісії Федерації профспілок Одеської області.

         Також для учасників семінару у формі презентації були підготовлені практичні та методичні рекомендації з проведення звітів і виборів. Вони мали змогу задати запитання та обговорити певні ситуації, які можуть виникнути в ході проведення конференцій.

Служба зв’язків з громадськістю та  

   ЗМІ Одеського обкому Профспілки© 2014 Профспілка працівників освіти і науки