04.10.18
Учитель, вихователь, викладач, майстер – люди, що закладають фундамент нашої держави. На їхні плечі лягає відповідальність за навчання та виховання майбутнього покоління, особливо сьогодні, коли впроваджується реформа Нової української школи. І від творчості та натхнення педагогів залежить успішність її реалізації.
Роль учителя дуже важлива в становленні молодої людини. Ваша праця важка і виснажлива, мудра і благородна, серйозна і радісна. Розум, серце, душу, здоров'я впродовж усіх років ви віддаєте своїм вихованцям. Як мати, проводжаючи дітей у дорогу, віддає з рушником частинку свого серця, щоб зігрівало воно на життєвих перехрестях, так i ви передаєте з частинкою серця знання. Велике воно, учительське серце, на всіх вистачає його… Для вас сьогодні слова щирої шани та сердечної вдячності!
Нехай ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а все добро вертається сторицею. Бажаємо, щоб у всіх ваших починаннях вас супроводжував успіх та натхнення, поруч завжди були рідні та близькі люди, кожен день був насичений добром оточуючих, а творча праця педагога приносила лише позитивні емоції та задоволення.
З повагою
Директор Департаменту освіти Голова Одеської обласної організації
і науки Одеської обласної державної Профспілки працівників освіти і науки
адміністрації О.А. Лончак України Н.О.Дубовик
© 2014 Профспілка працівників освіти і науки