Шановні освітяни! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

 04.10.18


Учитель, вихователь, викладач, майстер – люди, що закладають фундамент нашої держави.  На їхні плечі  лягає  відповідальність за навчання та виховання майбутнього покоління, особливо сьогодні,    коли впроваджується реформа Нової  української  школи. І  від творчості та натхнення педагогів залежить успішність її реалізації.     

            Роль учителя дуже важлива в становленні молодої людини. Ваша праця важка і виснажлива, мудра і благородна, серйозна і радісна. Розум, серце, душу, здоров'я впродовж усіх років ви віддаєте своїм вихованцям.   Як мати, проводжаючи дітей у дорогу, віддає з рушником частинку свого серця, щоб зігрівало воно на життєвих перехрестях, так i ви передаєте з частинкою серця знання. Велике воно, учительське серце, на всіх вистачає його…                                 Для вас сьогодні слова щирої шани та сердечної вдячності!     

                         Нехай ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а все добро вертається сторицею. Бажаємо, щоб у всіх ваших починаннях вас супроводжував успіх та натхнення, поруч завжди були рідні та близькі люди, кожен день був насичений добром оточуючих, а творча праця педагога приносила лише позитивні емоції та задоволення.

З повагою

Директор Департаменту освіти            Голова Одеської обласної організації

і науки Одеської обласної державної        Профспілки працівників освіти і науки

адміністрації       О.А. Лончак                України        Н.О.Дубовик© 2014 Профспілка працівників освіти і науки