Профспілки вимагають гідних умов життя і праці!

 30.06.16


Актив Одеської обласної організації Профспілки приєднається до Всеукраїнської попереджувальної акції протесту проти підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, яка відбудеться в м.Києві 6 липня 2016 року.

Ініціатором проведення акції протесту стала Федерація профспілок України. Попередньо ФПУ зверталася до Уряду із пропозиціями щодо впровадження низки заходів, які змогли б стримати темпи підвищення ціни на газ та тарифів на житлово-комунальні послуги, але ці пропозиції не були враховані. Надсилалися й звернення щодо суттєвого підвищення розмірів прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та пенсії, оскільки заплановані підвищення з 1 грудня ніяк не компенсують витрати на житлово-комунальні послуги.
Акція протесту в Києві проходитиме у формі маршу представників профспілок з усієї України та пікетуванням Верховної Ради України й Кабінету Міністрів України.

Завантажити постанову Ради ФПУ від 23.06.2016 р. №Р-2-4 «Про позицію і дії ФПУ, її членських організацій на захист прав і інтересів працюючих в умовах шокового підвищення ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги»© 2014 Профспілка працівників освіти і науки