Освітяни Любашівщини на відпочинку

 26.08.20


Труднощі відпочинку та оздоровлення освітян цього року всім зрозумілі. Проте Любашівський райком Профспілки використав усі можливості, щоб оздоровити якомога більше членів Профспілки, що вкрай потребують лікування. Завдячуючи обласній програмі «Оздоровлення» було придбано 9 путівок, чим повністю ліквідовано черговість на путівки. Оздоровленням та лікуванням колеги задоволені та діляться своїми враженнями.

         Освітянські подружжя Михайленків та Станчевих – «Незважаючи на скрутні часи і завдячуючи галузевій Профспілці нам вдалося побувати, відпочити та полікуватись в одному з наймальовничіших куточків України, перлині Рівненщини — санаторії «Червона калина». Неймовірно цілюще повітря, захоплюючі краєвиди, дружня атмосфера, щире піклування та ефективне лікування відчули ми в санаторії. Приємно здивували щирі люди. Емоції та враження переповнюють. 

 Як добре, що освітяни мають обласну профспілкову програму «Оздоровлення»!

   Олійник Т.А., Калинюк А.А. – «Придбавши пільгові путівки, мали можливість відпочити та підлікуватись у чудовому санаторії «Авангард» (м. Немирів). Розташування санаторію на території дендрологічного парку, де налічується близько 120 видів різноманітної рослинності, позитивно вплинуло на засвоєння організмом лікувальних факторів. 

 Підтримуємо гарну ініціативу Профспілки щодо оздоровлення освітян».

    © 2014 Профспілка працівників освіти і науки