Навчається вища школа

 24.10.16


У рамках семінару завідувач кафедри, член обкому Профспілки Микола Пашковський детально розповів про одинадцять нормативних змін, які було внесено в 2016 році до Закону України «Про вищу освіту» Верховною Радою України. У своїй доповіді він визначив найгостріші проблеми за галузевими напрямами.

В свою чергу, голова первинної профспілкової організації працівників Одеського національного економічного університету Корольова Тетяна Сергіївна розповіла про запровадження відповідно до Закону України «Про вищу освіту» програм забезпечення якості освіти в своєму закладі, а також зачепила низку інших питань: про актуалізацію навчальних закладів, про ліцензування шести спеціальностей для аспірантів, а також про стандартизацію навчальних планів та програм для рівнів бакалавра та магістра тощо. 

Пєнов Вадим Васильович, голова первинної профспілкової організації працівників Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, присвятив свій виступ перспективам та проблемам наукової діяльності. Особливу увагу він приділив проблемним питанням студентської молоді, зокрема виплатам академічних та соціальних стипендій. Також Пєнов В.В. наголосив, що Профспілка категорично не погоджується з неконституційними змінами, які пропонують вказані законопроекти №5130 та №5131.

Робота семінару продовжилася у форматі виступів голів профорганізацій з досвідом імплементації закону у їхніх закладах.

Підбив підсумки семінару Щедров Ігор Миколайович, заступник голови обкому Профспілки. Він розповів про дії ЦК Профспілки в сучасних умовах. Учасники семінару домовились координувати подальші спільні дії у вирішенні питань захисту прав працівників галузі.

 

 

 

 

 

 

 

 

     © 2014 Профспілка працівників освіти і науки