На порядку денному — актуальні питання: пленум комітету Приморської районної організації Профспілки

 17.03.23


15 березня відбувся черговий пленум комітету Приморської районної організації Профспілки працівників освіти науки України.

Голова районної організації Марія Демчук, звітувала про роботу комітету за 2022 рік, акцентуючи увагу на постійну роботу щодо залучення до лав первинних організацій нових членів та повернення тих, хто в свій час вийшов з її складу. І як результат роботи комітету Профспілки на 15 березня 2023 подали заяви до вступу в Профспілку працівників освіти і науки України 17 членів. Бухгалтер районної організації Тетяна Пшенична звітувала про виконання кошторису за 2022 рік та інформувала про зміни до нього на 2023 рік.

 

У роботі пленуму взяла участь голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Любов Корнійчук, яка поінформувала присутніх про результати роботи галузевої Профспілки та вручила грошову винагороду в розмірі 5000 гривень переможцю конкурсу «Вчитель року- 2023» Іщуку Владиславу Михайловичу, вчителю початкової школи Одеського ліцею №43.

  Також після пленуму був проведений семінар голів первинних профспілкових організацій Приморської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Тема семінару — «Колективно-договірне регулювання соціально-трудових відносин у закладах освіти». Марія Демчук проаналізувала колективні договори закладів освіти, де діють ППО Профспілки працівників освіти і науки України, надала методичні рекомендації щодо укладання колективних договорів, звернула увагу на помилки, які необхідно враховувати в колективному договорі.

У роботі семінару брала участь заступник голови обласної організації Профспілки Оксана Пушнова, яка поінформувала спілчан про атестацію педпрацівників 2023 році. Проаналізувала нові вимоги до атестації-2023.

З цікавістю голови первинок ознайомилися з черговим номером газети «Освітянський профспілковий вісник» Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.

 

Служба зв’язків з громадськістю і ЗМІ Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України© 2014 Профспілка працівників освіти і науки