Молодим ученим – підтримка від Профспілки

 23.05.22


Попри воєнні часи, комітет Одеської обласної організації Профспілки зберігає традицію визначати лауреатів щорічної Премії Одеської обласної організації Профспілки молодим ученим. 23 травня в Білій залі Будинку вчених відбулося урочисте нагородження цьогорічних переможців. Нагороди вручали голова Одеської обласної організації Профспілки Любов Корнійчук та заступник голови Дмитро Скрипніченко. Привітали гостей також голова секції вищої школи Одеської обласної організації Профспілки Тетяна Корольова та директор Будинку вчених Світлана Жекова.

 

 

На розгляд оглядової комісії прийшли матеріали від учасників віком до 35 років, які є кандидатами наук, мають велике портфоліо зі статей, опублікованих в українських та зарубіжних наукових виданнях, видали ряд навчальних посібників. Кандидати на премію беруть активну участь в наукових конференціях, круглих столах та семінарах, регулярно підвищують кваліфікацію.

Серед критеріїв оцінки – не лише наукова, але й громадська діяльність. Більшість учасників беруть активну участь у профспілковій роботі. Всі вони нагороджені грамотами та подяками своїх закладів вищої освіти, профспілковими нагородами, а також нагородами Міністерства освіти і науки, Одеської обласної ради, Ради ректорів закладів вищої освіти Одеського регіону тощо.

Місця на п’єдесталі переможців розподілилися наступним чином:

І місцеОльга Володимирівна Ольшевська, доцент, керівник координаційного центру видання наукової періодики Одеського національного технологічного університету.

ІІ місцеАндрій Петрович Начев, доцент кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності, голова Первинної профспілкової організації Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського.

ІІІ місце – Яна Олександрівна Тицька, доцент, декан факультету права та економіки Міжнародного гуманітарного університету.

 

 

Лауреати нагороджені дипломами Одеської обласної організації Профспілки та грошовими винагородами в розмірі 25000 грн (І місце), 20000 грн (ІІ місце) та 18000 грн (ІІІ місце).

Вітаємо наших молодих учених з нагородами! Бажаємо подальшого розвитку та успіхів в науковій діяльності, невичерпного натхнення, сил та міцного здоров’я. Віримо, що їхній приклад стане поштовхом для розвитку нової генерації молодих учених України.

 

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України© 2014 Профспілка працівників освіти і науки