Готуємося до відзначення професійного свята

 19.09.22


16 вересня 2022 р. відбулося онлайн-засідання президії комітету Одеської обласної організації Профспілки. Захід проходив у форматі відео конференції на платформі Zoom.

Головним питанням порядку денного стали заходи до Дня працівників освіти. Голова Одеської обласної організації Профспілки Любов Корнійчук поінформувала, що в цьому році, зважаючи на реалії воєнного часу, не плануються широкомасштабні заходи, але урочисте нагородження кращих освітян Одещини все-таки відбудеться. Комітетам територіальних організацій Профспілки, профкомам первинних профспілкових організацій рекомендовано привітати колективи закладів освіти з Днем працівників освіти; надати матеріальну допомогу ветеранам педагогічної праці та профспілкового руху. Також готується спецвипуск газети «Освітянський профспілковий вісник».

 

 

Далі на засіданні президії було розглянуто низку організаційних питань:

  • про зміни до регламенту комітету Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Положення про Почесну грамоту Одеської ОО ППОНУ;
  • про проведення інвентаризації цінностей в комітеті Одеської обласної організації Профспілки і Дитячому закладі оздоровлення і відпочинку «Знамя»;
  • про затвердження протоколів робочої групи з розподілу путівок.

Також були прийняті рішення щодо нагородження профспілкового активу нагородами та преміями, надання матеріальної допомоги членам Профспілки.

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ

Одеської обласної організації Профспілки

працівників освіти і науки України© 2014 Профспілка працівників освіти і науки