Новини


Стаття 61 Закону України «Про освіту» має виконуватися

Комітет Одеської обласної організації Профспілки направив звернення Президенту України Володимиру Зеленському з питання оплати праці педагогічних і науково-педагогічних працівників.

 29.11.21


Соціальне партнерство в дії

Доводимо до вашого відома спільне звернення Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної організації Профспілки до голів районних державних адміністрацій та територіальних громад, а також до керівників органів управління освітою.

 29.11.21


Відповідь Міністерства освіти і науки України на вимоги Профспілки, висловлені на Всеукраїнській акції протесту 7 жовтня 2021 року

Міністерство освіти і науки України направило лист до Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні. В ньому надані відповіді на вимоги від галузевої Профспілки, які були озвучені на Всеукраїнській попереджувальній акції протесту профспілок, що відбулася 7 жовтня 2021 року в м.Києві. 

 23.11.21


Вітання з Днем студента

 Вітаємо прогресивну, креативну та ініціативну молодь з Днем студента!

 

 17.11.21


Звернення до Президента України з приводу відсторонення від роботи без збереження заробітної плати невакцинованих освітян

16 листопада Одеська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України звернулася до Президента України Володимира Зеленського з приводу масового відсторонення від роботи без збереження заробітної плати невакцинованих працівників.

 17.11.21


Актуальні питання обговорювали в режимі онлайн

16 листопада комітет Одеської обласної організації Профспілки провів на платформі Zoom онлайн-нараду голів територіальних організацій Профспілки.

 16.11.21


З 1 грудня змінюється розмір мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму

З 1 грудня 2021 року розмір мінімальної зарплати становить 6500,00 грн на місяць, погодинний розмір - 39,12 грн. 

 15.11.21


Онлайн-засідання президії: в центрі уваги – вища школа

12 листопада відбулося чергове засідання президії комітету Одеської обласної організації Профспілки. Захід відбувся в режимі онлайн на платформі Zoom.

 12.11.21


Профспілковий актив зустрівся з губернатором Одещини

12 жовтня представники Одеської обласної організації Профспілки відвідали розширену колегію Одеської обласної державної адміністрації. Захід проводився спільно з Федерацією профспілок Одеської області та Громадською радою при Одеській ОДА.

 13.10.21


Вітання з Днем захисників і захисниць України

Шановні спілчани! Вітаємо вас з Днем захисників і захисниць України!

 13.10.21© 2014 Профспілка працівників освіти і науки