НОВИНИ

Уряд ініціює збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень

Уряд ініціює двократне збільшення мінімальної заробітної плати – до 3200 гривень. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу, 26 жовтня 2016 року.

 27.10.16


Відповідь Міністерства освіти щодо стипендіального забезпечення

Міністерство освіти і науки України на виконання доручення Кабінету міністрів України розглянуло звернення Федерації професійних спілок України щодо загрози звуження прав студентів на стипендіальне забезпечення.

 26.10.16


Навчається вища школа

20 жовтня 2016 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся семінар голів та профактиву первинних профспілкових організацій працівників та об'єднаних вищих навчальних закладів на тему "Актуальні питання практики застосування норм закону України «Про вищу освіту».

 24.10.16


Прожитковий мінімум в цінах вересня 2016 року

Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє…

 24.10.16


Жінка у відпустці по догляду за дитиною має право на отримання лікарняного у випадку хвороби дитини

Статтею 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» встановлено, що…

 24.10.16


Все новости

Важлива iнформація

27 жовтня 2016 року відбудуться:

- V пленум обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України;
- семінар голів територіальних організацій Профспілки на тему: «Актуальні питання практики застосування норм законодавства про працю та про освіту».

28 жовтня 2016 року відбудеться семінар голів та бухгалтерів територіальних організацій Профспілки, первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів на тему: «Фінансова діяльність у профспілкових організаціях».

Вітаємо!

25 жовтня святкує свій День народження Гонтарєва Тетяна Миколаївна, голова Білгород-Дністровської районної організації Профспілки! Щиро вітаємо та бажаємо здоров'я, творчих успіхів та натхнення!


© 2014 Профспілка працівників освіти і науки